Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Evolve 20 Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter USB Type-C
Artikelnummer
4993-829-489
- Bedrade headset
- Ideaal voor werk op één plek
- USB-connectiviteit
- Kan verbonden worden met 1 apparaat
- Betere duurzaamheid
- 2 jaar garantie
- Passieve geluidsonderdrukking
- Schuimrubberen/kunstlederen oorkussentjes
- Draagstijl op het oor
- Plug-and-play
- Geweldig geluid voor gesprekken en muziek
- Plug-and-play connectiviteit
- Call control unit om gesprekken gemakkelijk af te handelen
- Flexibele connectiviteit via USB-C/A
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
Clearer conversation for greater efficiency
Geweldig geluid voor gesprekken en muziek
Manage calls easily
Call control-unit maakt het eenvoudig om gesprekken te starten, beantwoorden en op mute te zetten
Plug-and-play connectivity
USB-connectiviteit maak snel en eenvoudige installatie mogelijk
All-day comfort
Schuimrubberen oorkussentjes en op-het-oordesign voor gebruik de hele dag lang
Professionele headset met eenvoudige gespreksafhandeling en een geweldige geluidskwaliteit voor gesprekken en muziek
Evolve 20 is ontworpen voor eenvoudig oproepbeheer en is een bedrade headset op instapniveau voor professionals die geweldig geluid nodig hebben voor gesprekken en muziek. Met de bedieningsunit kunt u gesprekken beantwoorden en dempen en met de eenvoudige aansluiting kunt u gemakkelijk aan de slag met uw pc. Voorzien van schuimrubberen oorkussentjes en op-het-oordesign om de hele dag lang gebruikt te kunnen worden.
Evolve 20 is ontworpen voor eenvoudig oproepbeheer en is een bedrade headset op instapniveau voor professionals die geweldig geluid nodig hebben voor gesprekken en muziek. Met de bedieningsunit kunt u gesprekken beantwoorden en dempen en met de eenvoudige aansluiting kunt u gemakkelijk aan de slag met uw pc. Voorzien van schuimrubberen oorkussentjes en op-het-oordesign om de hele dag lang gebruikt te kunnen worden.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Certificering | Alcatel-Lucent;Avaya;Cisco;Unify |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Ja |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Monauraal |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Certificering | Alcatel-Lucent;Avaya;Cisco;Unify |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Gevoeligheid microfoon | -30 dB |
| Microfoon mute | Ja |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
|---|---|
| FM-radio | Nee |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 230 mm |
| Hoogte verpakking | 35 mm |
| Verpakkingshoogte (imperiaal) | 3,51 cm (1.38") |
| Verpakkingsdiepte (imperiaal) | 23 cm (9.06") |
| Verpakkingsbreedte (imperiaal) | 18 cm (7.09") |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;USB controller– (call control unit) |
| Inhoud van de verpakking | |
| USB kabel lengte | 2,15 m |
| Verpakkingsinhoud | Headset;USB controller– (call control unit) |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Kenmerken | |
| Geoptimaliseerd voor | Unified Communication |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Bluetooth-profielen | A2DP |
| Digital Signal Processing (DSP) | Ja |
| Ondersteunde applicaties | Jabra Direct |
| Gespreksbeheer | Remote Call Control (RCC) |
| Type oorkussen | Leatherette size L |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| USB kabel lengte | 2,15 m |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;USB controller– (call control unit) |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |