Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Cam L1 Zwart 1920 x 1080 Pixels
Artikelnummer
9000-101
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 9000-101 |
|---|---|
| EAN | 5706991036558 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
Jabra Cam L1. Maximale videoresolutie: 1920 x 1080 Pixels. Digitale zoom: 5x. Kleur van het product: Zwart
| Camera | |
|---|---|
| Digitale zoom | 5x |
| Horizontaal gezichtsveld | 92° |
| PTZ control | Nee |
| Verticaal gezichtsveld | 65° |
| Cameratype | Enkele camera |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| USB Type-C-connector | Ja |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Technische details | |
|---|---|
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Audio | |
| Echo annulatie | Nee |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Jabra Cam L1;Wall mount;AC/DC Power Adapter with Regional power plugs;USB Adapter;1 x ethernet cable 2m;1 x USB-A-C cable 0.6m |
| Prestatie | |
| Certificering | Microsoft Teams Rooms;Zoom Room |
| Auto-framing | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Hoogte | 53 mm |
| Gewicht | 600 g |