Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Cam IQ Zwart 1920 x 1080 Pixels
Artikelnummer
9000-103
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 9000-103 |
|---|---|
| EAN | 5706991036572 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
Jabra Cam IQ. Maximale videoresolutie: 1920 x 1080 Pixels. Kleur van het product: Zwart
| Camera | |
|---|---|
| Horizontaal gezichtsveld | 120° |
| PTZ control | Nee |
| Verticaal gezichtsveld | 90° |
| Cameratype | Enkele camera |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Poorten & interfaces | |
| USB Type-C-connector | Ja |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Audio | |
|---|---|
| Echo annulatie | Nee |
| Certificaten | |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Jabra Cam IQ Camera |
| Prestatie | |
| Certificering | Microsoft Teams Rooms;Zoom Room |
| Auto-framing | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 72 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 120 g |