Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra Biz 1100 EDU Headset Bedraad Hoofdband Kantoor/callcenter
- Geluidsonderdrukkende microfoon
- PeakStopTM gehoorbescherming
- Lichtgewicht ontwerp voor langdurig comfort
- Duurzame, buigvaste kabel en giekarm
- Geoptimaliseerd voor alle toonaangevende UC-platforms
- Intuïtieve ingebouwde besturingseenheid
| Artikelnummer | 1159-0159-EDU |
|---|---|
| EAN | 5706991025811 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
Hoor de studenten, niet het omgevingslawaai
Dankzij de geluidsonderdrukkingstechnologie kunnen leerlingen duidelijk verstaan worden in rumoerige omgevingen. Met een microfoon die is ontworpen om uitsluitend de stem van de spreker op te vangen, kan iedereen die luistert zich beter concentreren op wat er in de les wordt gezegd en minder op wat er om hen heen gebeurt.
Leren heeft nog nooit zo goed geklonken.
Veilig en goed luisteren.
De Jabra Biz 1100 EDU is uitgerust met PeakStop™ om jonge oren te beschermen tegen plotselinge harde geluiden of langdurige blootstelling aan hoog geluidsniveau, zodat zelfs uw jongste leerlingen het de hele dag veilig kunnen gebruiken.
Gehoorbescherming om u tegen te zeggen.
De hoogste cijfers op het gebied van comfort.
De Biz 1100 EDU is gemaakt voor comfort, met een vederlicht, ergonomisch ontworpen frame en zachte kunstleren kussens, zodat leerlingen zich kunnen concentreren op wat ze leren en niet op wat ze dragen.
Lichtgewicht ontwerp = minder afleiding. Niet door hun headset in ieder geval.
Ontworpen om mee te leren. Gemaakt om lang mee te gaan.
We hebben de Biz 1100 EDU uitgebreid getest op duizenden verschillende buigbewegingen om er zeker van te zijn dat hij bestand is tegen dagelijks gebruik door studenten. Met duurzame, buigvaste kabels en microfoonarmen kan deze headset wel tegen een stootje.
Topklasse in duurzaamheid.
UC, zo gemakkelijk als A, B, C.
De Jabra Biz 1100 EDU-variant met 3,5 mm-aansluiting is niet alleen geoptimaliseerd voor alle toonaangevende UC-platforms maar is ook gecertificeerd voor Works With Chromebook. Dit betekent dat het voldoet aan de compatibiliteitsnormen van Google voor naadloze samenwerking met Chromebook-apparaten.
Jabra Biz 1100 EDU is meteen klaar voor gebruik. Sluit hem aan en je kunt er direct mee aan de slag.
Naadloze gespreksbediening
Met een intuïtieve bediening op de USB-variant, kunnen ook jonge leerlingen zelf hun oproepen beantwoorden, gemakkelijk hun volume regelen en hun microfoons muten. Dit betekent dat iedereen aan de les kan meedoen en met weinig moeite aan de slag kan, om te profiteren van een boeiendere leerervaring.
Geef leerlingen de kracht om mee te doen.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Headset |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| FM-radio | Nee |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Werkt met Amazon Alexa | Nee |
| Bewegingssensor | Nee |
| Gehoorbeschermingstechnologieën | Jabra PeakStop |
| Toegangsprofiel telefoonboek (PBAP) | Nee |
| OTA (Over-the-air) updates | Nee |
| HD-stem | Nee |
| Doorgelust | Nee |
| Automatisch verbinden | Nee |
| Stalen scharnieren | Nee |
| Drukontlasting oor | Nee |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Refurbished | Nee |
| Beengeleidingssensor | Nee |
| Unified communications | Nee |
| Push-to-Talk (PTT) | Nee |
| Krachtige bas | Nee |
| Design | |
| Type product | Headset |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| USB-aansluiting | Ja |
| Bluetooth-profielen | SBC |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Hoofdtelefoon | |
| Frequentiebereik koptelefoon | 80 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 102 dB |
| Diameter van de luidspreker | 7,6 mm |
| Hartslag monitor | Nee |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| HearThrough | Nee |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 2000 - 5000 Hz |
| Microfoon mute | Nee |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Aantal microfoons | 1 |
| Accu/Batterij | |
| Snel opladen | Nee |
| Vervangbare batterij | Nee |
| Muziekspeler | |
| FM-radio | Nee |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 165 mm |
| Diepte | 131 mm |
| Gewicht | 116 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 180 mm |
| Diepte verpakking | 20 mm |
| Hoogte verpakking | 210 mm |
| Opbergetui | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents;Warranty and warning leaflets |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents;Warranty and warning leaflets |
| Opbergetui | Nee |
| Oplaadstation | Nee |
| Oplaadhouder | Nee |
| Technische details | |
| Oplaadstation | Nee |
| Gemakkelijke koppeling | Nee |
| Multipoint-connectiviteit | Nee |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Energie | |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Overige specificaties | |
| Automatisch uitschakelen | Nee |
| Luidspreker | Nee |
| Bluetooth-profielen | SBC |
| Digital Signal Processing (DSP) | Nee |
| Type oorkussen | Leatherette size L |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Nee |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Gesproken begeleiding | Nee |
| Virtuele surround | Nee |
| Verpakkingsinhoud | Headset;User documents;Warranty and warning leaflets |
| Hartslag monitor | Nee |
| Aan/uitschakelaar | Nee |
| Beschermetui | Nee |
| Automatische volumebijstelling | Nee |
| Spraakbesturing | Nee |