Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra 9000-104 camera voor videoconferentie
Artikelnummer
9000-104
Login for pricing
Niet op voorraad
Jabra 9000-104, 92°, 65°, Jabra Cam Crew L1 Camera;Crew Wall Mount;1 x 3m ethernet cable, Microsoft Teams Rooms;Zoom Room, 90 mm, 122 mm
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 9000-104 |
|---|---|
| EAN | 5706991036589 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
Jabra 9000-104. Horizontaal gezichtsveld: 92°, Verticaal gezichtsveld: 65°. Verpakkingsinhoud: Jabra Cam Crew L1 Camera;Crew Wall Mount;1 x 3m ethernet cable. Certificering: Microsoft Teams Rooms;Zoom Room. Breedte: 90 mm, Diepte: 122 mm, Hoogte: 53 mm
| Camera | |
|---|---|
| Horizontaal gezichtsveld | 92° |
| PTZ control | Nee |
| Verticaal gezichtsveld | 65° |
| Video | |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Technische details | |
| Garantieperiode | 3 jaar |
| Audio | |
| Echo annulatie | Nee |
| Certificaten | |
|---|---|
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Jabra Cam Crew L1 Camera;Crew Wall Mount;1 x 3m ethernet cable |
| Prestatie | |
| Certificering | Microsoft Teams Rooms;Zoom Room |
| Auto-framing | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Hoogte | 53 mm |
| Gewicht | 600 g |