Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra 9000-100 video conferencing systeem Videovergaderingssysteem voor groepen
Artikelnummer
9000-100
Login for pricing
Niet op voorraad
Jabra 9000-100, Videovergaderingssysteem voor groepen, Full HD, Zwart
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 9000-100 |
|---|---|
| EAN | 5706991036541 |
| Merk | JABRA |
| Availability | N |
Eenvoudige, krachtige BYOD-vergaderingen voor kleine ruimten
Plug-and-play, bring-your-own-device (BYOD) videoruimte-oplossing met eersteklas audio en AI-gestuurde video voor kleine vergaderruimten.
Jabra 9000-100. Type product: Videovergaderingssysteem voor groepen. HD type: Full HD. Bluetooth, Kleur van het product: Zwart
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Signaal/ruis-verhouding | 72 dB |
| PTZ control | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal cameras | 1 |
| Auto-framing | Nee |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Signaal/ruis-verhouding | 72 dB |
| PTZ control | Nee |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.2 |
| Aantal cameras | 1 |
| Video | |
| HD type | Full HD |
| Picture-in-Picture | Nee |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Audio | |
| Stemcodecs | AAC, SBC |
| Ruisonderdrukking | Nee |
| Microfoon pick-up bereik | 2,5 m |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Frequentiebereik | 20 - 20000 Hz |
| Echo annulatie | Nee |
| Automatische versterking control | Ja |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Audiosysteem full duplex | Ja |
| Audio-bundelvorming | Ja |
| Diameter driver | 6,5 cm |
| Poorten & interfaces | |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Camera | |
|---|---|
| Horizontaal gezichtsveld | 120° |
| Verticaal gezichtsveld | 90° |
| Cameratype | Enkele camera |
| Microfoon | |
| Frequentie microfoon | 150 - 14000 Hz |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal microfoons | 4 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 45 °C |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu, USB |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4700 mAh |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Certificaten | |
| Certificering | Microsoft Teams Rooms, Microsoft Swift Pair,Alcatel-Lucent,Avaya, Cisco, Unify, MFi, Zoom Rooms, Zoom, Google Meet,Amazon Chime, Fast Pair |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen camera (BxDxH) | 40 x 72 x 35 mm |
| Breedte | 132,5 mm |
| Diepte | 132,5 mm |
| Hoogte | 35 mm |
| Gewicht | 466 g |
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |
| Camera gewicht | 120 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 153 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 49 mm |