Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Jabra 1600-289 telefoon splitter Zwart
Artikelnummer
1600-289
Jabra 1600-289 telefoon splitter Zwart is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Telefoonsplitters
| Artikelnummer | 1600-289 |
|---|---|
| EAN | 5706991006247 |
| Merk | JABRA |
| Availability | Y |
Modulaire (RJ) plugsplitter waarmee twee onderkabels aangesloten kunnen worden op één telefoon.
| Technische details | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85177900 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 50 mm |
| Diepte verpakking | 50 mm |
| Hoogte verpakking | 100 mm |
| Gewicht verpakking | 20 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |