Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Inter-Tech BP-4724-12G Moederkaart Groen
Artikelnummer
88887358
Login for pricing
Niet op voorraad
Inter-Tech BP-4724-12G, Moederkaart, Groen, 12 Gbit/s, 423 mm, 25 mm, 164 mm
Categorie: Drive bay panelen
| Artikelnummer | 88887358 |
|---|---|
| EAN | 4260455647359 |
| Merk | Inter-Tech |
| Availability | N |
Inter-Tech BP-4724-12G. Soort: Moederkaart, Kleur van het product: Groen, Overdrachtssnelheid: 12 Gbit/s. Breedte: 423 mm, Diepte: 25 mm, Hoogte: 164 mm. Breedte verpakking: 470 mm, Diepte verpakking: 45 mm, Hoogte verpakking: 185 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Moederkaart |
| Overdrachtssnelheid | 12 Gbit/s |
| Kleur van het product | Groen |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Soort | Moederkaart |
| Overdrachtssnelheid | 12 Gbit/s |
| Kleur van het product | Groen |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 164 mm |
| Gewicht | 430 g |
| Diepte | 25 mm |
| Breedte | 423 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 630 g |
| Hoogte verpakking | 185 mm |
| Diepte verpakking | 45 mm |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |