Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intenso Top 512 GB M.2 SATA III
Artikelnummer
3832450
Intenso Top 512 GB M.2 SATA III is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Internal solid-state drives
| Artikelnummer | 3832450 |
|---|---|
| EAN | 4034303025916 |
| Merk | Intenso |
| Availability | Y |
Intenso Top. SSD capaciteit: 512 GB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 520 MB/s, Schrijfsnelheid: 500 MB/s, Overdrachtssnelheid: 6 Gbit/s, Component voor: PC/Laptop
| Kenmerken | |
|---|---|
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Leessnelheid | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| NVMe | Nee |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 520 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 500 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Random read (4KB) | 133120 IOPS |
| Random write (4KB) | 128000 IOPS |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| TRIM support | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |
| Prestatie | |
| Interface | SATA III |
| Component voor | PC/Laptop |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Leessnelheid | 520 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 500 MB/s |
| NVMe | Nee |
| Sequentiële leessnelheid (ATTO) | 520 MB/s |
| Sequentiële schrijfsnelheid (ATTO) | 500 MB/s |
| Overdrachtssnelheid | 6 Gbit/s |
| Random read (4KB) | 133120 IOPS |
| Random write (4KB) | 128000 IOPS |
| S.M.A.R.T. support | Ja |
| TRIM support | Ja |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 uur |
| Design | |
| Component voor | PC/Laptop |
| Kleur van het product | Groen |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 4 mm |
| Gewicht | 50 g |
| Breedte verpakking | 116 mm |
| Diepte verpakking | 178 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 38 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 116 mm |
| Diepte verpakking | 178 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 38 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Eisen aan de omgeving | |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| Technische details | |
| Interface | SATA III |
| Schokbestendigheid | 1500 G |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Overige specificaties | |
| Kleur van het product | Groen |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717070 |