Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intenso 7902102 Lightning-kabel 1,5 m Wit
Artikelnummer
7902102
Login for pricing
Niet op voorraad
Intenso 7902102, 1,5 m, USB A, USB C/Micro USB-A/Lightning, Mannelijk, Mannelijk, Wit
Categorie: Lightning-kabels
| Artikelnummer | 7902102 |
|---|---|
| EAN | 4034303033867 |
| Merk | Intenso |
| Availability | N |
Intenso 7902102. Snoerlengte: 1,5 m, Aansluiting 1: USB A, Aansluiting 2: USB C/Micro USB-A/Lightning. Spanning: 5 V, Uitgangsstroom (max): 2,4 A. Duurzaamheidscertificaten: Triman. Certificaten van naleving: CE, UKCA. Gewicht: 40 g
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | USB C/Micro USB-A/Lightning |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Kleur van het product | Wit |
| Plug and play | Ja |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 480 Mbit/s |
| Energie | |
| Spanning | 5 V |
| Uitgangsstroom (max) | 2,4 A |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 40 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 91 mm |
| Diepte verpakking | 164 mm |
| Hoogte verpakking | 30 mm |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Hangende doos |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | Triman |
| USB Power Delivery tot max. | 12 W |
| Type kabelomhulsel | Gevlochten |
| Materiaal connectorbehuizing | Aluminium |
| Kabelhulsmateriaal | Nylon |
| Certificaten van naleving | CE, UKCA |