Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6a, FTP, 24-poorts, 19", 0,5U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, zwart
Artikelnummer
720922
Login for pricing
Niet op voorraad
Patchpaneel, Cat6a, FTP, 24-poorts, 19", 0,5U, afgeschermd, 90° top-entry punch-down blokken, zwart
- Solide en betrouwbare aansluitingen voor koperen kabels, met vergulde jack-contacten
- Top-entry punch-down blokken vereenvoudigen de installatie
- Compatibel met Krone punch-down gereedschappen
- Ondersteunt 23 tot 26 AWG gestripte en massieve draden
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwerktoepassingen
- Voldoet aan 19"" rackmount normen
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 720922 |
|---|---|
| EAN | 0766623720922 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | N |
Cat6a Afgeschermd Patchpaneel voor correcte netwerkverbindingen
Het Intellinet Network Solutions Cat6a Afgeschermd Patchpaneel helpt IT-medewerkers bij het creëren van een Cat6a-netwerk. Het paneel is ontworpen voor volledig afgeschermde twisted-pair Cat6a-kabels en is 19"-rack compatibel.
Het Intellinet Network Solutions Cat6a Afgeschermd Patchpaneel helpt IT-medewerkers bij het creëren van een Cat6a-netwerk. Het paneel is ontworpen voor volledig afgeschermde twisted-pair Cat6a-kabels en is 19"-rack compatibel.
| Netwerk | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 1000 Mbit/s |
| Ondersteundende kabel types | Cat6a |
| AWG draad omvang | 23/24/25/26 |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Aantal poorten | 24 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Certificering | CE FCC |
| Certificaten | |
| Certificering | CE FCC |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | -40 - 70 procent |
| Temperatuur bij opslag | 10 - 90 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 22 mm |
| Gewicht | 1,14 kg |
| Diepte | 107 mm |
| Breedte | 482 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 0.5U |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Certificering | CE FCC |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |