Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6, UTP, 48-poorts, 2U, zwart
Artikelnummer
560283
- Compatibel met zowel 110 als Krone punch-down gereedschappen
- Ondersteunt 22 tot 26 AWG gestripte en massieve draden
- Voor gebruik met ongepantserde twisted pair (UTP) Cat6 netwerkkabel
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwerktoepassingen
- Verbindt 48 RJ45-poorten met een netwerk
- Bezet 2U rackhoogte
- Voldoet aan 19"" rackmount normen
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 560283 |
|---|---|
| EAN | 0766623560283 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | N |
De ruggengraat van uw netwerk is cruciaal voor het succes van uw organisatie. Vertrouw op Intellinet Network Solutions voor Patch Panels die de integriteit van uw gegevens waarborgen. Het Patch Panel stelt u in staat om snel de poorttoewijzing van elk apparaat dat aan uw netwerk is aangesloten te wijzigen. Ons assortiment Patch Panels biedt verschillende poortdichtheden in een compleet scala aan specificaties – van Cat5e tot Cat6a in zowel ongepantserde als gepantserde varianten. Alle Patch Panels voldoen aan de huidige industrienormen en zijn 19”-rackcompatibel.
| Netwerk | |
|---|---|
| Contact geleider materiaal | Goud |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat6 |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Aantal poorten | 48 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL E313857 |
| Certificaten | |
| Certificering | UL E313857 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 1,28 kg |
| Diepte | 482 mm |
| Breedte | 88 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 2U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL E313857 |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |