Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Intellinet Patchpaneel, Cat6, UTP, 24-poorts, 1U, rackmontage, zwart
Artikelnummer
520959
- Solide en betrouwbare aansluitingen voor koperen bekabeling met vergulde jackcontacten
- Compatibel met zowel 110 als Krone punch-down gereedschappen
- Ondersteunt 22 tot 26 AWG geslagen en massieve draad
- Voor gebruik met ongepantserde twisted pair (UTP) Cat6 netwerkkabel
- Ideaal voor Ethernet, Fast Ethernet en Gigabit Ethernet netwerktoepassingen
- Verbindt 24 RJ45 poorten met een netwerk
- Neemt 1U rackhoogte in beslag
- Voldoet aan 19"" rackmount normen
- Levenslange garantie
Categorie: Patch panelen
| Artikelnummer | 520959 |
|---|---|
| EAN | 0766623520959 |
| Merk | Intellinet |
| Availability | N |
De ruggengraat van uw netwerk is cruciaal voor het succes van uw organisatie. Vertrouw op Intellinet Network Solutions voor Patch Panels die de integriteit van uw gegevens waarborgen. Het Patch Panel stelt u in staat om snel de poorttoewijzing van elk apparaat dat aan uw netwerk is aangesloten te wijzigen. Ons assortiment Patch Panels heeft verschillende poortdichtheden en omvat een complete reeks specificaties – van Cat5e tot Cat6a in zowel ongepantserde als gepantserde varianten. Alle Patch Panels voldoen aan de huidige industrienormen en zijn 19”-rack compatibel.
| Netwerk | |
|---|---|
| Ethernet interface type | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Kabelafscherming | U/UTP (UTP) |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Aantal poorten | 24 |
| Aansluiting(en) | RJ-45 |
| Design | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL E313857 |
| Certificaten | |
| Certificering | UL E313857 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 48 mm |
| Gewicht | 770 g |
| Diepte | 482 mm |
| Breedte | 43 mm |
| Kenmerken | |
| Montage | Rekmontage |
| Rackcapaciteit | 1U |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | UL E313857 |
| Technische details | |
| Montage | Rekmontage |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |
| Certificaten van naleving | CE, RoHS, UL |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85371098 |