Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly VVX 250 4-lijns IP-telefoon met PoE-ondersteuning
- Hoor elke nuance op de Poly VVX 250 IP-deskphone met Poly HD Voice voor een goede geluidskwaliteit. En verminder storende achtergrondgeluiden bij de bron met Poly Acoustic Fence-technologie.
- Met geïntegreerde antimicrobiële Microban®-productbescherming [1] blijven je telefoons langer schoon doordat de groei van bacteriën voortdurend wordt geremd.
| Artikelnummer | 89B62AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 5715063792537 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
Houd zicht op elk gesprek
Hoor elke nuance op de Poly VVX 250 IP-deskphone met Poly HD Voice voor een goede geluidskwaliteit. En verminder storende achtergrondgeluiden bij de bron met Poly Acoustic Fence-technologie.
Geïntegreerde bescherming [1]
Met geïntegreerde antimicrobiële Microban®-productbescherming [1] blijven je telefoons langer schoon doordat de groei van bacteriën voortdurend wordt geremd.
Lijnen
Blijf productief met 4-lijnstoetsen die toetsweergaven tot 34 lijnen ondersteunen met paginering voor automatisch kiezen en contactpersonen.
LCD-kleurenscherm
Een 2,8 inch kleurenscherm met achtergrondverlichting biedt alle informatie die u nodig hebt in één oogopslag.
Sleutels
Navigatiecluster met 4 standen met een centrale selectietoets en een kiesblok met 12 toetsen met regelaars voor dempen, luidspreker en headsetvolume.
Voeg een Poly-headset toe
Er zijn meerdere Poly-headsets beschikbaar die aansluiten bij uw stijl, naast de traditionele handset. [2]
Ethernetpoorten
2 snelle 10/100/1000 Ethernet-poorten met een geïntegreerde switch maken een LAN-verbinding voor uw telefoon mogelijk met een pass-through-verbinding naar uw pc. Met PoE hebt u minder kabels bij uw bureau en hebt u geen aparte netvoedingsadapter nodig.
Een goede geluidskwaliteit is standaard bij de Poly VVX 250 IP-deskphone. Je zult het kleurendisplay en de slimme functies geweldig vinden, helemaal op drukke dagen. Dit is de perfecte oplossing voor de moderne kantooromgeving.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Technische details | |
| Luidspreker | Ja |
| Handset type | Handset met snoer |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Handset type | Handset met snoer |
| Telefoonfuncties | |
| Lijn-kwantiteit | 4 regels |
| Wachtstand | Ja |
| Snelkiezen | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Ondersteuning voor apart telefoonsignaal | Ja |
| Niet storen functie | Ja |
| Gesprekken naar een andere telefoon omleiden | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Call transfer | Ja |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 320 x 240 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 7,11 cm (2.8") |
| Beeldscherm | LCD |
| Audio | |
| Stemcodecs | G.711, G.722, G.722.1, G.729ab, OPUS, iLBC |
| Stem activiteit detectie | Ja |
| Luidspreker | Ja |
| Comfort noise generation (CNG) | Ja |
| Netwerk | |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Syslog | Ja |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | HTTPS |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Certificaten | |
| Veiligheid | UL 60950-1/62368-1, CE Mark, CAN/CSA C22.2 No 60950-1/62368-1-1, EN 60950-1/62368-1, IEC 60950-1/62368-1, AS/NZS 60950-1 |
| Certificering | FCC Part 15 (CFR 47) Class B ICES-003 Class B EN55032 Class B CISPR32 Class B VCCI Class B EN55024 EN61000-3-2; EN61000-3-3 NZ Telepermit Korea KCC3 UAE TRA Russia CU3 Brazil ANATEL3 Australia RCM South Africa ICASA3 Saudi Arabia CITC China CCC3 RoHS Complian TAA |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR |
| Certificaten van naleving | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 3 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 5 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 235 mm |
| Diepte verpakking | 233 mm |
| Hoogte verpakking | 56 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| UNSPSC-code | 43191511 |