Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly VVX 150 2-lijns IP-telefoon met PoE-ondersteuning
Artikelnummer
911N0AA#AC3
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | 911N0AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0197498638348 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China, Mexico |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| UNSPSC-code | 43191511 |