Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly TC10 White Touch Controller No Radio GSA/TAA Wit
Artikelnummer
93S70AA#AC3
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 93S70AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0198122507290 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | Controller |
| Kleur van het product | Wit |
| Ondersteuning voor plaatsing | Bureau/muur |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Ethernet LAN | Ja |
| Proximity sensor | Ja |
| Maximale schermgrootte | 25,6 cm (10.1") |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 65,3 cm (25.7") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Energie | |
| Type stroombron | Power over Ethernet (PoE) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 184 mm |
| Hoogte | 64 mm |
| Gewicht | 1,27 kg |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Taiwan |
| UNSPSC-code | 45111902 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Montage gereedschap | Ja |