Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Sync 20+M Speakerphone + USB-A naar USB-C-kabel + BT700 dongel + tas
Artikelnummer
7Y215AA
Login for pricing
Niet op voorraad
Sync 20+M Speakerphone + USB-A naar USB-C-kabel + BT700 dongel + tas
- Geniet van hoogwaardige audio onderweg. Ervaar fantastisch geluid zonder echo’s en ruis tijdens vergaderingen of het luisteren naar muziek.
- Door de programmeerbare knop heb je direct toegang tot je favoriete functie. Bepaal zelf of je muziek wilt luisteren of onderbreken, het laatste nummer opnieuw wilt bellen of de spraakassistent wilt gebruiken. Wat is de status van een gesprek? Dankzij de goed zichtbare lichtbalk zie je op afstand de status van het gesprek.
Categorie: Luidsprekertelefoons
| Artikelnummer | 7Y215AA |
|---|---|
| EAN | 0197497011128 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
Dynamische audio
Geniet van hoogwaardige audio onderweg. Ervaar fantastisch geluid zonder echo’s en ruis tijdens vergaderingen of het luisteren naar muziek.
Werkt zoals jij wilt
Door de programmeerbare knop heb je direct toegang tot je favoriete functie. Bepaal zelf of je muziek wilt luisteren of onderbreken, het laatste nummer opnieuw wilt bellen of de spraakassistent wilt gebruiken. Wat is de status van een gesprek? Dankzij de goed zichtbare lichtbalk zie je op afstand de status van het gesprek.
Hoogwaardig geluid, maar dan draagbaar
De Poly Sync 20 USB/Bluetooth® smart speakerphone biedt audio van professionele kwaliteit voor telefonische vergaderingen en muziek, waar je ook bent. Neem de speakerphone gewoon mee. De spreektijd bedraagt maximaal 20 uur.
De Poly Sync 20 USB/Bluetooth® smart speakerphone biedt audio van professionele kwaliteit voor telefonische vergaderingen en muziek, waar je ook bent. Neem de speakerphone gewoon mee. De spreektijd bedraagt maximaal 20 uur.
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Afmetingen (B x D x H) | 182 x 95 x 34 mm |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Soort apparaat | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Auto | Nee |
| Pallet brutogewicht | 195,8 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 195,7 kg (431.6 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Kenmerken | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Snoerlengte | 0,715 m |
| Soort apparaat | PC |
| Kleur van het product | Zwart |
| Auto | Nee |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | MacOS |
| Geluidsdruk niveau (max) | 86 dB |
| Microfoon | |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Bluetooth-profielen | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Energie | |
| Accu/Batterij oplaadtijd | 4 uur |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gesprekstijd | 20 uur |
| Certificaten | |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CCC, CB, EAC, RoHS, BIS, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Afmetingen (B x D x H) | 182 x 95 x 34 mm |
| Hoogte | 182 mm |
| Gewicht | 360 g |
| Diepte | 95 mm |
| Breedte | 34 mm |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Diepte verpakking | 183 mm |
| Breedte verpakking | 209 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief Bluetooth-dongle | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| Pallet brutogewicht | 195,8 kg |
| Aantal dozen per palletlaag | 10 stuk(s) |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 60 stuk(s) |
| UNSPSC-code | 43191515 |
| Gewicht pallet (imperiaal) | 195,7 kg (431.6 lbs) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1016 x 1219 x 1490 mm |