Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio X70 All-In-One Video Bar met TC10 Controller Kit
Artikelnummer
8L531AA#ABU
- Klaar voor je close-up? Deze alles-in-1 videobar schakelt moeiteloos tussen de groothoek- en smalhoekcamera zodat iedereen in grote vergaderruimtes haarscherp in beeld is.
- Houd alles in de gaten dankzij intelligente Poly DirectorAI-cameraframing en NoiseBlockAI-technologie op basis van machine learning. Door het gebruik van geavanceerde microfoons is elke stem perfect verstaanbaar. Deel eenvoudig content via bekabelde of draadloze verbindingen.
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 8L531AA#ABU |
|---|---|
| EAN | 0197497837537 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
Kristalheldere video
Klaar voor je close-up? Deze alles-in-1 videobar schakelt moeiteloos tussen de groothoek- en smalhoekcamera zodat iedereen in grote vergaderruimtes haarscherp in beeld is.
Uitstekende prestaties
Houd alles in de gaten dankzij intelligente Poly DirectorAI-cameraframing en NoiseBlockAI-technologie op basis van machine learning. Door het gebruik van geavanceerde microfoons is elke stem perfect verstaanbaar. Deel eenvoudig content via bekabelde of draadloze verbindingen.
Iedereen is goed in beeld en duidelijk verstaanbaar
De Poly Studio X70 alles-in-1 videobar biedt hoogwaardige audio en video voor grote vergaderruimtes. Geniet van nauwkeurige en automatische framing en tracking, storingsvrije audiotechnologie en levensechte 4K UltraHD-video.
De Poly Studio X70 alles-in-1 videobar biedt hoogwaardige audio en video voor grote vergaderruimtes. Geniet van nauwkeurige en automatische framing en tracking, storingsvrije audiotechnologie en levensechte 4K UltraHD-video.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Auto-framing | Ja |
| Traceermodi | Presentatiemodus |
| Vergaderfuncties | Whiteboard |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Ja |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 110 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11006260_en-US-1.pdf |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Megapixels | 20 MP |
| Digitale zoom | 7,3x |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, H.264, H.265 |
| Ondersteunde grafische resoluties | 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 768 (WXGA), 1600 x 1200 (UXGA), 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Audio | |
| Vermogen luidsprekers | 20 W |
| Stemcodecs | G.711, G.719, G.722, G.722.1, G.728, G.729A |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 40 W |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Bestandsformaten | |
| Ondersteunde videoformaten | AVC, H.264, H.265 |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | IPv4, IPv6 |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, 256-bit AES, FIPS 140-2, SSL/TLS |
| Camera | |
| Horizontaal gezichtsveld | 120° |
| Megapixels | 20 MP |
| Digitale zoom | 7,3x |
| Diagonaal gezichtsveld | 140° |
| Cameratype | Dubbele camera |
| Tweede camera resolutie | 20 MP |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 20,3 cm (8") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Microfoon | |
|---|---|
| Aantal microfoons | 4 |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES, 256-bit AES, FIPS 140-2, SSL/TLS |
| Kenmerken | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| UNSPSC-code | 45111902 |
| Computersysteem | |
| VESA-montage | Ja |
| Computerbehuizing | |
| VESA-montage | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Warmtedissipatie | 65 BTU/h |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 840,2 mm |
| Diepte | 135,4 mm |
| Hoogte | 117,3 mm |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Poly Studio X70; AC power adapter; HDMI cable; Power cable; CAT 5E LAN cable; Poly TC10 touch controller; Display mounting clamp |
| Meegeleverde kabels | AC, HDMI, LAN (RJ-45) |