Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio V12 Wit 3840 x 2160 Pixels
Artikelnummer
A9DD8AA#KIT2
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | A9DD8AA#KIT2 |
|---|---|
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
HP Poly Studio V12. HD type: 4K Ultra HD, Maximale videoresolutie: 3840 x 2160 Pixels, Ondersteunde video-modi: 720p, 1080p, 2160p. Digitale zoom: 5x. Wifi, Bluetooth. Montagewijze: Clip, Kleur van het product: Wit
| Camera | |
|---|---|
| Digitale zoom | 5x |
| Horizontaal gezichtsveld | 120° |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Montagewijze | Clip |
| Land van herkomst | Vietnam |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 4877 m |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Automatische versterking control | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Vermogenstoevoer inclusief | Ja |
| Prestatie | |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 67 mm |
| Diepte | 577 mm |
| Hoogte | 78 mm |
| Gewicht | 1,35 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 187 mm |
| Diepte verpakking | 667 mm |
| Hoogte verpakking | 114 mm |
| Gewicht verpakking | 2,81 kg |