Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio R30 USB Video Bar No Radio GSA/TAA
Artikelnummer
980F1AA#AC3
- Doordat de hoogwaardige camera de hele ruimte vastlegt, is dit de ideale oplossing voor groepsgesprekken in kleine ruimtes. Iedereen is zichtbaar in het frame en het 4K-videobeeld kan digitaal worden ingezoomd zonder onscherp te worden.
- Door de configuratie met meerdere microfoons wordt jouw stem perfect geregistreerd en de Acoustic Fence- en NoiseBlockAI-technologieën sluiten alle storende geluiden uit. De krachtige luidspreker biedt akoestische suspensie waardoor stemmen helder en duidelijk zijn.
- De slimme Poly DirectorAI-cameratechnologie met automatische framing staat garant voor een video-ervaring waarbij de deelnemers centraal staan. Het is net alsof er een regisseur in de ruimte staat die ervoor zorgt dat iedereen goed zichtbaar is.
Categorie: Camera's voor videoconferentie
| Artikelnummer | 980F1AA#AC3 |
|---|---|
| EAN | 0197961119213 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
Heldere 4K-resolutie
Doordat de hoogwaardige camera de hele ruimte vastlegt, is dit de ideale oplossing voor groepsgesprekken in kleine ruimtes. Iedereen is zichtbaar in het frame en het 4K-videobeeld kan digitaal worden ingezoomd zonder onscherp te worden.
Helder geluid waarop je kunt vertrouwen
Door de configuratie met meerdere microfoons wordt jouw stem perfect geregistreerd en de Acoustic Fence- en NoiseBlockAI-technologieën sluiten alle storende geluiden uit. De krachtige luidspreker biedt akoestische suspensie waardoor stemmen helder en duidelijk zijn.
Inclusieve video-ervaring
De slimme Poly DirectorAI-cameratechnologie met automatische framing staat garant voor een video-ervaring waarbij de deelnemers centraal staan. Het is net alsof er een regisseur in de ruimte staat die ervoor zorgt dat iedereen goed zichtbaar is.
Kleine ruimte, grote ervaring
De Poly Studio R30 USB-videobar beschikt over een next-gen camera die iedereen duidelijk in beeld brengt en die nauwkeurige en automatische framing en tracking biedt. Dit maakt vergaderingen inclusiever dan ooit.
De Poly Studio R30 USB-videobar beschikt over een next-gen camera die iedereen duidelijk in beeld brengt en die nauwkeurige en automatische framing en tracking biedt. Dit maakt vergaderingen inclusiever dan ooit.
| Camera | |
|---|---|
| Digitale zoom | 5x |
| Horizontaal gezichtsveld | 110° |
| PTZ control | Ja |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Video | |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Ondersteunde video-modi | 720p, 1080p, 2160p |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Design | |
| Kleur van het product | Grijs |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Montagewijze | Clip |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 8, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.10 Yosemite, MacOS |
| Audio | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Aantal microfoons | 3 |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Montagebeugels meegeleverd | Ja |
| Prestatie | |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Plug and play | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Meegeleverde software | Poly Lens |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 45121520 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 445 mm |
| Diepte | 68 mm |
| Hoogte | 81 mm |
| Gewicht | 737 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 178 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 10 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |