Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Studio P21Personal Meeting FHD Display 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 Pixels Wit
Artikelnummer
760Q9AA#ABB
- Professionele video met één USB-aansluiting en compatibiliteit met jouw favoriete video-apps. Door het heldere 21-inch display, de ingebouwde HD-camera, hifi-luidsprekers, microfoon en instelbare lichtbron zie je er op je best uit en ben je goed verstaanbaar.
- De kleuren van dit hoogwaardige conferentiedisplay zijn helder en levendig. Zie duidelijk alle gezichtsuitdrukkingen of details op een spreadsheet. Je kunt het display bovendien gebruiken als back-up of tweede monitor als je geen videogesprekken hebt.
- Door de hifi stereo-luidsprekers mis je geen enkel woord. En met de geavanceerde microfoon ben je goed verstaanbaar. Je hoeft niet te schreeuwen.
Categorie: Schermen voor vergaderzalen
| Artikelnummer | 760Q9AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0197029372833 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
Goed beeld en goed geluid
Professionele video met één USB-aansluiting en compatibiliteit met jouw favoriete video-apps. Door het heldere 21-inch display, de ingebouwde HD-camera, hifi-luidsprekers, microfoon en instelbare lichtbron zie je er op je best uit en ben je goed verstaanbaar.
Briljant scherm
De kleuren van dit hoogwaardige conferentiedisplay zijn helder en levendig. Zie duidelijk alle gezichtsuitdrukkingen of details op een spreadsheet. Je kunt het display bovendien gebruiken als back-up of tweede monitor als je geen videogesprekken hebt.
U mist helemaal niets
Door de hifi stereo-luidsprekers mis je geen enkel woord. En met de geavanceerde microfoon ben je goed verstaanbaar. Je hoeft niet te schreeuwen.
Til je videogesprekken naar een hoger niveau
Maak jouw persoonlijke werkruimte geschikt voor professionele videogesprekken. Kies voor één apparaat, met geïntegreerd display, camera, microfoon en luidsprekers, dat je via USB kunt aansluiten op je pc.
Maak jouw persoonlijke werkruimte geschikt voor professionele videogesprekken. Kies voor één apparaat, met geïntegreerd display, camera, microfoon en luidsprekers, dat je via USB kunt aansluiten op je pc.
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 54,6 cm (21.5") |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Pixel pitch | 0,25 x 0,25 mm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Kijkhoek | 89° |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Design | |
| Kleur behuizing | Wit |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| USB-poort | Ja |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 1 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 10 W |
| Camera | |
| Ingebouwde camera | Ja |
| PTZ control | Ja |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| Ethernet LAN | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| USB-poorttype | USB Type-A |
| USB-poort | Ja |
| Energie | |
|---|---|
| Type stroombron | AC |
| Ingangsspanning | 120 - 240 V |
| Vermogensverbruik (max) | 50 W |
| Vermogensverbruik (avg) | 35 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 575 mm |
| Diepte | 188 mm |
| Hoogte | 478 mm |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 10,8 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | AC |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Kenmerken | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |