Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Rove 30/40/B2/B4/R8 voeding - 5V/2A
Artikelnummer
85W97AA#ABB
| Artikelnummer | 85W97AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0197497585810 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
| Verpakking | |
|---|---|
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |