Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly GC8 Studio X30 voeding zonder netsnoer
Artikelnummer
1465-49695-001
Login for pricing
Op voorraad
HP Poly GC8 Studio X30 voeding zonder netsnoer, China, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
HP Poly GC8 Studio X30 voeding zonder netsnoer is te bestellen in veelvoud van 1
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 1465-49695-001 |
|---|---|
| EAN | 0197497662177 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
HP Poly GC8 Studio X30 voeding zonder netsnoer. Land van herkomst: China. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 10 |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |