Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly G7500 Video Conferencing System met Studio E70 en TC10 Controller Kit
Artikelnummer
92L53AA#ABB
Login for pricing
Niet op voorraad
Poly G7500 Video Conferencing System met Studio E70 en TC10 Controller Kit
- Met dit modulaire videoconferentiesysteem kan elke vergaderruimte eenvoudig worden aangepast aan de unieke behoeften van jouw organisatie. Met de flexibele functies van de Poly G7500-bundel wordt elke vergadering interessant en maak je indruk op je teams [1].
- Ervaar heldere vergaderingen zonder afleidingen met de slimme audio- en videotechnologieën van Poly. De eenvoudige touchbediening houdt gesprekken, de camera en content op het juiste spoor en zorgt voor efficiënte, gerichte gesprekken.
Categorie: Video conferentie systemen
| Artikelnummer | 92L53AA#ABB |
|---|---|
| EAN | 0197498808093 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
Creëer je ideale ruimte
Met dit modulaire videoconferentiesysteem kan elke vergaderruimte eenvoudig worden aangepast aan de unieke behoeften van jouw organisatie. Met de flexibele functies van de Poly G7500-bundel wordt elke vergadering interessant en maak je indruk op je teams [1].
Slimme technologie, gerichte vergaderingen
Ervaar heldere vergaderingen zonder afleidingen met de slimme audio- en videotechnologieën van Poly. De eenvoudige touchbediening houdt gesprekken, de camera en content op het juiste spoor en zorgt voor efficiënte, gerichte gesprekken.
Pas ruimtes met vertrouwen aan
Verhoog de productiviteit en samenwerking met behulp van het Poly G7500 videovergadersysteem met de Poly Studio E70 en TC10, ontworpen om teams dichter bij elkaar te brengen met kristalheldere communicatie, naadloze interactie, een flexibele installatie en unieke vergaderervaringen.
Verhoog de productiviteit en samenwerking met behulp van het Poly G7500 videovergadersysteem met de Poly Studio E70 en TC10, ontworpen om teams dichter bij elkaar te brengen met kristalheldere communicatie, naadloze interactie, een flexibele installatie en unieke vergaderervaringen.
| Prestatie | |
|---|---|
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
| Type product | Videovergaderingssysteem voor groepen |
| Kleur van het product | Zwart |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Totale Koolstofvoetafdruk (kg of CO2e) | 80 |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11006260_en-US-1.pdf |
| Video | |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Maximale videoresolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Telepresence | Nee |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | Laos |
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| UNSPSC-code | 45111902 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 349,2 mm |
| Diepte | 38,1 mm |
| Hoogte | 139,7 mm |
| Gewicht | 952,5 g |