Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Edge voeding - 5V/1A
Artikelnummer
85W94AA#ABU
HP Poly Edge voeding - 5V/1A is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | 85W94AA#ABU |
|---|---|
| EAN | 0197497585759 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | Y |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type product | IP Phone |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
| Land van herkomst | China |
| UNSPSC-code | 39121006 |