Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Digital Extender voor EagleEye IV en EagleEye Cube HDCI
Artikelnummer
2215-64200-001
Login for pricing
Niet op voorraad
HP Poly Digital Extender voor EagleEye IV en EagleEye Cube HDCI, Thailand, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 2215-64200-001 |
|---|---|
| EAN | 0196188632994 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
HP Poly Digital Extender voor EagleEye IV en EagleEye Cube HDCI. Land van herkomst: Thailand. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | Thailand |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |