Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (40M)
Artikelnummer
875H4AA
Login for pricing
Niet op voorraad
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (40M), Vietnam, Taiwan, 190 mm, 210 mm, 55 mm, 300 g
Categorie: Accessoires voor videoconferenties
| Artikelnummer | 875H4AA |
|---|---|
| EAN | 0197497663440 |
| Merk | HP Poly |
| Availability | N |
HP Poly Active Optical USB 3.1 Cable (40M). Land van herkomst: Vietnam, Taiwan. Breedte verpakking: 190 mm, Diepte verpakking: 210 mm, Hoogte verpakking: 55 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Pallet brutogewicht | 357 kg |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Land van herkomst | Vietnam, Taiwan |
| UNSPSC-code | 26121630 |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 300 g |