Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP EliteStudio 8 G1i 27 Adjustable Height Stand Zilver 68,6 cm (27")
Artikelnummer
B6BT7AA
| Artikelnummer | B6BT7AA |
|---|---|
| EAN | 0198990211855 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
HP EliteStudio 8 G1i 27 AHS
| Montage | |
|---|---|
| Minimale schermgrootte | 68,6 cm (27") |
| Maximale schermgrootte | 68,6 cm (27") |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 372 mm |
| Diepte | 261 mm |
| Hoogte | 216 mm |
| Gewicht | 2,04 kg |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 43211612 |