Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP EliteStudio 8 G1i 23.8 Adjustable Height Stand Zwart, Zilver 60,5 cm (23.8")
Artikelnummer
B6BT6AA
| Artikelnummer | B6BT6AA |
|---|---|
| EAN | 0198990212135 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
HP EliteStudio 8 G1i 23.8 AHS
| Montage | |
|---|---|
| Minimale schermgrootte | 60,5 cm (23.8") |
| Maximale schermgrootte | 60,5 cm (23.8") |
| Ergonomie | |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart, Zilver |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 351 mm |
| Diepte | 240 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Gewicht | 1,89 kg |
| Technische details | |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 43211612 |