Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP Clear Film 174 gsm-610 mm x 22.9 m (24 in x 75 ft)
Artikelnummer
C3876A
Categorie: Afdrukfilms
| Artikelnummer | C3876A |
|---|---|
| EAN | 0848412012736 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
Met deze optisch heldere, recyclebare[1] film houdt u uw projecten op koers en geeft u uw werk een professionele uitstraling. U kunt meerdere overlay's en transparanten produceren met een uitstekende lijnkwaliteit en consistente, levendige kleuren.
Deze film van professionele kwaliteit helpt u de beste resultaten te bereiken. U produceert scherpe lijnen en consistente, levendige kleuren met een film die bestand is tegen doorlopen en een uitstekende inkthechting heeft die voorkomt dat de inkt afgeeft of doordrukt
Haal de deadlines voor uw projecten. Met deze optisch heldere film, die compatibel is met een groot aantal HP Designjet printers die werken met originele HP inkt op kleurstof- en pigmentbasis, bent u print na print, rol na rol verzekerd van een hoge, consistente weergavekwaliteit.
Help de milieudoelstellingen van uw bedrijf en uw klanten te halen. HP Heldere film maakt deel uit van het retourprogramma voor HP grootformaat printermedia[1], een handig, kosteloos retour- en recyclingprogramma.
Deze film van professionele kwaliteit helpt u de beste resultaten te bereiken. U produceert scherpe lijnen en consistente, levendige kleuren met een film die bestand is tegen doorlopen en een uitstekende inkthechting heeft die voorkomt dat de inkt afgeeft of doordrukt
Haal de deadlines voor uw projecten. Met deze optisch heldere film, die compatibel is met een groot aantal HP Designjet printers die werken met originele HP inkt op kleurstof- en pigmentbasis, bent u print na print, rol na rol verzekerd van een hoge, consistente weergavekwaliteit.
Help de milieudoelstellingen van uw bedrijf en uw klanten te halen. HP Heldere film maakt deel uit van het retourprogramma voor HP grootformaat printermedia[1], een handig, kosteloos retour- en recyclingprogramma.
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type finish | Mat |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Bewaartijd vóór gebruik | 1 jaar |
| Ondoorzichtigheid | 80 procent |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 70 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 2,94 kg |
| Afmetingen (B x D x H) | 106 x 106 x 635 mm |
| Gewicht verpakking | 2,94 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 635 x 106 x 106 mm |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 635 x 106,7 x 106,7 mm (25 x 4.2 x 4.2") |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 2,94 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 635 x 106 x 106 mm |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 635 x 106,7 x 106,7 mm (25 x 4.2 x 4.2") |
| Inhoud van de verpakking | |
| Producten per pallet | 99 stuk(s) |
| Technische details | |
| Pallet brutogewicht | 351,5 kg |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 15 - 30 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 70 procent |
| Type finish | Mat |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 80 procent |
| Land van herkomst | Verenigde Staten |
| Gewicht verpakking | 2,94 kg |
| Gewicht | 2,94 kg |
| Bewaartijd vóór gebruik | 1 jaar |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 635 x 106 x 106 mm |
| Afmetingen (B x D x H) | 106 x 106 x 635 mm |
| Ondoorzichtigheid | 80 procent |
| Afmetingen verpakking (B x D x H) | 635 x 106,7 x 106,7 mm (25 x 4.2 x 4.2") |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 787,4 x 1016 x 1219,2 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 787,4 x 1016 x 1219,2 mm (31 x 40 x 48") |
| Producten per pallet | 99 stuk(s) |
| Glansniveau printermedia | Matte |
| Watervastheid printermedia | Lamination required |
| Soepelheid | 5 SU |
| Retail-only vlag | Nee |
| Laminering printermedia | pressure-sensitive films |
| Droogtijd printermedia | 9 min. |
| Aantal per doos | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |
| Logistieke gegevens | |
| Pallet brutogewicht | 351,5 kg |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 787,4 x 1016 x 1219,2 mm |
| Afmetingen pallet (B x D x H) (imperiaal) | 787,4 x 1016 x 1219,2 mm (31 x 40 x 48") |
| Producten per pallet | 99 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84439990 |