Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP C0F19A afdrukfilm
Artikelnummer
C0F19A
Login for pricing
Niet op voorraad
HP 2-pack Everyday Adhesive Matte Polypropylene 168 gsm-914 mm x 22.9 m (36 in x 75 ft)
Categorie: Afdrukfilms
| Artikelnummer | C0F19A |
|---|---|
| EAN | 0848412012941 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
HP Everyday Adhesive matte polypropyleen is een veelzijdig, gebruiksvriendelijk printmateriaal. Produceer een schitterende weergavekwaliteit met briljante kleuren. Door de korte droogtijd verloopt uw workflow soepel en voorziet u in de dagelijkse productiebehoeften.
Uitstekende weergavekwaliteit. Dit matte polypropyleen produceert een hoge printkwaliteit met een breed kleurbereik en vloeiende overgangen voor alles van lijntekeningen tot fotokwaliteit POP-displays.
Uw productieproces verloopt soepel. Gemakkelijk verwerkbare film met een permanente kleeflaag is veilig en betrouwbaar te monteren. Prints zijn direct droog en kunnen gemakkelijk verwijderd worden[1].
ICC-profielen helpen u direct de juiste kleur te produceren. HP inkt op kleurstof- en op pigmentbasis worden ondersteund. Dit veelzijdige, gebruiksvriendelijke printmateriaal is binnen zonder laminering meer dan 50 jaar lichtbestendig[2].
Uitstekende weergavekwaliteit. Dit matte polypropyleen produceert een hoge printkwaliteit met een breed kleurbereik en vloeiende overgangen voor alles van lijntekeningen tot fotokwaliteit POP-displays.
Uw productieproces verloopt soepel. Gemakkelijk verwerkbare film met een permanente kleeflaag is veilig en betrouwbaar te monteren. Prints zijn direct droog en kunnen gemakkelijk verwijderd worden[1].
ICC-profielen helpen u direct de juiste kleur te produceren. HP inkt op kleurstof- en op pigmentbasis worden ondersteund. Dit veelzijdige, gebruiksvriendelijke printmateriaal is binnen zonder laminering meer dan 50 jaar lichtbestendig[2].
| Kenmerken | |
|---|---|
| Type finish | Mat |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht printermedia | 180 g/m² |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Verpakking | |
|---|---|
| Gewicht verpakking | 9,21 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 244 x 127 x 977 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 9,21 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 244 x 127 x 977 mm |
| Technische details | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 15 - 35 °C |
| Type finish | Mat |
| Land van herkomst | China |
| Gewicht printermedia | 180 g/m² |
| Gewicht verpakking | 9,21 kg |
| Afmetingen verpakking (BxDxH) | 244 x 127 x 977 mm |