Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
HP 2.5-in to 3.5-in HDD Adapter Kit Midi Tower HDD-behuizing
Artikelnummer
J5T63AA
Categorie: Computerkast onderdelen
| Artikelnummer | J5T63AA |
|---|---|
| EAN | 0888793246757 |
| Merk | HP |
| Availability | N |
HP 2.5IN TO 3.5IN HDD ADAPTER KIT
| Kenmerken | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Compatibel chassistype | Midi Tower |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5" |
| Soort | HDD-behuizing |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs, Metallic |
| Compatibele producten | HP Z workstations |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 184 mm |
| Diepte | 232 mm |
| Hoogte | 57,4 mm |
| Gewicht | 420 g |
| Technische details | |
|---|---|
| Land van herkomst | China |
| Compatibel chassistype | Midi Tower |
| Opslagschijf afmetingen ondersteund | 2.5" |
| Soort | HDD-behuizing |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs, Metallic |
| Compatibele producten | HP Z workstations |
| Algemene productveiligheidsverordening (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Logistieke gegevens | |
| UNSPSC-code | 31162313 |