Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Honeywell Voyager XP 1400g Draagbare streepjescodelezer 1D/2D LED Zwart
Artikelnummer
1400GSR-2USB-1E
Login for pricing
Niet op voorraad
Honeywell Voyager XP 1400g, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, LED, China Post, Codabar, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39 (ASCII), Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5,..., Aztec Code, Chinese Sensible Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417, QR Code, Bedraad
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 1400GSR-2USB-1E |
|---|---|
| EAN | 5715328146723 |
| Merk | HONEYWELL |
| Availability | N |
Honeywell Voyager XP 1400g. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: LED. Connectiviteitstechnologie: Bedraad. Kleur van het product: Zwart. Gewicht: 119 g
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | LED |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | China Post, Codabar, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39 (ASCII), Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, Pharmacode, UPC-A, UPC-E, UPC-E0, UPC-E1 |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Chinese Sensible Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417, QR Code |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 119 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 95 procent |