Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Honeywell Granit Ultra 2105i Draagbare streepjescodelezer 1D/2D Laser Zwart, Rood
Artikelnummer
2105IXLR-3USB-CLHE
Login for pricing
Niet op voorraad
Honeywell Granit Ultra 2105i, Draagbare streepjescodelezer, 1D/2D, Laser, China Post, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39, Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5, EAN-13, EAN-8,..., Aztec Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417, 1900 x 800 Pixels
Categorie: Barcode scanners
| Artikelnummer | 2105IXLR-3USB-CLHE |
|---|---|
| EAN | 5715328225923 |
| Merk | HONEYWELL |
| Availability | N |
Honeywell Granit Ultra 2105i. Soort: Draagbare streepjescodelezer, Soort scanner: 1D/2D, Type beeldsensor: Laser. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Standaard interfaces: USB. Kleur van het product: Zwart, Rood, Internationale veiligheidscode (IP): IP65, IP68. Type stroombron: Batterij/Accu, Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion). Gewicht: 425 g, Breedte: 194,8 mm, Diepte: 75,8 mm
| Scannen | |
|---|---|
| Type beeldsensor | Laser |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Ondersteunde streepjescodes (1D) | China Post, Code 11, Code 128, Code 32, Code 39, Code 93, EAN 128, EAN 2, EAN 5, EAN-13, EAN-8, GS1 DataBar, Pharmacode, UPC-A, UPC-E, UPC-E0 |
| 2D ( matrix en gestapeld ) barcodes ondersteund | Aztec Code, Datamatrix, DotCode, MaxiCode, PDF417 |
| Golflengte | 520 nm |
| Soort scanner | 1D/2D |
| Resolutie optische sensor (WxH) | 1900 x 800 Pixels |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Standaard interfaces | USB |
| Prestatie | |
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65, IP68 |
| Design | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart, Rood |
| Soort | Draagbare streepjescodelezer |
| Internationale veiligheidscode (IP) | IP65, IP68 |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 194,8 mm |
| Diepte | 75,8 mm |
| Hoogte | 139,5 mm |
| Gewicht | 425 g |
| Verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |