Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Hikvision LAS30-57CN-RJ45 PoE adapter & injector Gigabit Ethernet
Artikelnummer
101700365
Login for pricing
Niet op voorraad
Hikvision LAS30-57CN-RJ45, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, Cat5, Zwart, Stroom
Categorie: PoE adapters & injectoren
| Artikelnummer | 101700365 |
|---|---|
| EAN | 6954273624453 |
| Merk | Hikvision |
| Availability | N |
Hikvision LAS30-57CN-RJ45. Ethernet interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden: 10,100,1000 Mbit/s, Netwerkstandaard: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at. Kleur van het product: Zwart, LED-indicatoren: Stroom, Veiligheid: UL60950-1, EN60950-1. AC-adapter ingangsspanning: 100 - 240 V, AC-adapterfrequentie: 50 - 60 Hz, AC-adapter, uitgangsspanning: 56 V. Certificaten van naleving: RoHS, Certificering: FCC, EN, EN55024, VCCI. Gewicht: 473 g, Afmetingen (B x D x H): 185 x 70,8 x 37 mm
| Netwerk | |
|---|---|
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ondersteundende kabel types | Cat5 |
| Kenmerken | |
| Spanningsbeveiliging | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheid | UL60950-1, EN60950-1 |
| LED-indicatoren | Stroom |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Certificering | FCC, EN, EN55024, VCCI |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Energie | |
| Vermogen per poort Power over Ethernet (PoE) | 30 W |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 56 V |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, EN, EN55024, VCCI |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Eisen aan de omgeving | |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 90 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 473 g |
| Afmetingen (B x D x H) | 185 x 70,8 x 37 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Veiligheid | UL60950-1, EN60950-1 |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3000 m |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Indicatie | |
| LED-indicatoren | Stroom |