Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Hagor BrackIT XL HD II 190,5 cm (75") Zwart
Artikelnummer
8437
Login for pricing
Niet op voorraad
Hagor BrackIT XL HD II, 190,5 cm (75"), 200 x 200 mm, 800 x 600 mm, -6 - 7°, -45 - 45°, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| Artikelnummer | 8437 |
|---|---|
| EAN | 4250058584373 |
| Merk | Hagor |
| Availability | N |
Hagor BrackIT XL HD II. Maximale gewichtscapaciteit: 80 kg, Minimale schermgrootte: 139,7 cm (55"), Maximale schermgrootte: 190,5 cm (75"), Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 800 x 600 mm. Bereik kantelhoek: -6 - 7°, Horizontaal draaibaar: -45 - 45°. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Maximale gewichtscapaciteit | 80 kg |
| Minimale schermgrootte | 139,7 cm (55") |
| Maximale schermgrootte | 190,5 cm (75") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 800 x 600 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Bereik kantelhoek | -6 - 7° |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Technische details | |
|---|---|
| Montagewijze | Muur |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 130 mm |
| Hoogte | 600 mm |
| Diepte (max) | 5 cm |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Muur |