Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Hagor 3360 tv-bevestiging 2,18 m (86") Zwart
Artikelnummer
3360
Login for pricing
Niet op voorraad
Hagor 3360, 190,5 cm (75"), 2,18 m (86"), 70 kg, 200 x 200 mm, 900 x 800 mm, Zwart
Categorie: TV-bevestigingen
| Artikelnummer | 3360 |
|---|---|
| EAN | 4250058533609 |
| Merk | Hagor |
| Availability | N |
Hagor 3360. Maximale gewichtscapaciteit: 70 kg, Minimale schermgrootte: 190,5 cm (75"), Maximale schermgrootte: 2,18 m (86"), Montage interface compatibiliteit (min): 200 x 200 mm, Montage interface compatibiliteit (max): 900 x 800 mm. Kleur van het product: Zwart
| Montage | |
|---|---|
| Montagewijze | Vloer |
| Maximale gewichtscapaciteit | 70 kg |
| Minimale schermgrootte | 190,5 cm (75") |
| Maximale schermgrootte | 2,18 m (86") |
| Montage interface compatibiliteit (min) | 200 x 200 mm |
| Montage interface compatibiliteit (max) | 900 x 800 mm |
| Aantal displays ondersteund | 1 |
| Ergonomie | |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Wielen | Ja |
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| Technische details | |
|---|---|
| Montagewijze | Vloer |
| Aantal wielen | 4 wiel(en) |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 1009 mm |
| Diepte (max) | 100,7 cm |
| Overige specificaties | |
| Montagewijze | Vloer |