Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Grandstream Networks GRP2615 IP telefoon Zwart, Grijs 10 regels TFT Wifi
Artikelnummer
GRP-2615
Login for pricing
Niet op voorraad
Grandstream Networks GRP2615, IP Phone, Zwart, Grijs, Handset met snoer, Bureau/muur, Inband, SIP-info, 10 regels
Categorie: IP telefoons
| Artikelnummer | GRP-2615 |
|---|---|
| EAN | 6947273702900 |
| Merk | Grandstream Networks |
| Availability | N |
Grandstream Networks GRP2615. Type product: IP Phone, Kleur van het product: Zwart, Grijs, Handset type: Handset met snoer. Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF)-modi: Inband, SIP-info. Lijn-kwantiteit: 10 regels, Capaciteit telefoonboek: 2000 entries. Beeldscherm: TFT, Beeldschermdiagonaal: 10,9 cm (4.3"), Resolutie: 480 x 272 Pixels. Stemcodecs: G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.723, G.726, G.729A, G.729B, OPUS, iLBC
| Kenmerken | |
|---|---|
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF)-modi | Inband, SIP-info |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Toetsen op het basisstation | 40 |
| Montage | Bureau/muur |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Handset type | Handset met snoer |
| Ethernetkabel | Ja |
| Technische details | |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF)-modi | Inband, SIP-info |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Toetsen op het basisstation | 40 |
| Montage | Bureau/muur |
| Luidspreker | Ja |
| Handset type | Handset met snoer |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Ethernetkabel | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |
| Beveiliging | |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES, MD5, SRTP, SSL/TLS |
| Design | |
| Type product | IP Phone |
| Montage | Bureau/muur |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Handset type | Handset met snoer |
| Prestatie | |
| Dual-Tone Multi-Frequency (DTMF)-modi | Inband, SIP-info |
| Telefoonfuncties | |
| Lijn-kwantiteit | 10 regels |
| Wachtstand | Ja |
| Oproep opname | Ja |
| Gesprekken naar een andere telefoon omleiden | Ja |
| Gesprek in de wacht zetten | Ja |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Conferentiegesprek mogelijk | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 2000 entries |
| Call transfer | Ja |
| Bel park | Ja |
| Aantal items in belgeschiedenis | 2000 |
| Beheerfuncties | |
| Upgraden van firmware mogelijk | Ja |
| Toetsen op het basisstation | 40 |
| Beeldscherm | |
| Touchscreen | Nee |
| Resolutie | 480 x 272 Pixels |
| Beeldschermdiagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Beeldscherm | TFT |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Nee |
| Audio | |
|---|---|
| Stemcodecs | G.711alaw, G.711ulaw, G.722, G.723, G.726, G.729A, G.729B, OPUS, iLBC |
| Luidspreker | Ja |
| Netwerk | |
| Interfacetype Ethernet LAN | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Ja |
| Wifi | Ja |
| Quality of Service (QoS) | Ja |
| Ondersteunde netwerkprotocollen | SIP RFC3261, TCP/IP/UDP, RTP/RTCP, HTTP/HTTPS, ARP, ICMP, DNS(A record, SRV, NAPTR), DHCP, PPPoE, TELNET, TFTP, NTP, STUN, SIMPLE, LLDP, LDAP, TR-069, 802.1x, TLS, SRTP, IPV6 |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 256-bit AES, MD5, SRTP, SSL/TLS |
| Netwerkstandaard | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af |
| Ethernet LAN | Ja |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart, Grijs |
| Poorten & interfaces | |
| RJ-9 ports kwantiteit | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC: 15 B; 15 C, 15.247; 15 E, 15.407; FCC 68 HAC CE: EN 55032; EN 55035; EN 61000-3-2; EN 61000-3-3; EN 62368-1; EN 301489-1; EN 301489-17; EN 300328; EN 301893; EN 62311 RCM: AS/NZS CISPR32; AS/NZS 4268; AS/NZS 62368.1; AS/CA S004. IC: ICES-003; CS-03; RSS-247; RSS-102. |
| Energie | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ja |
| AC-adapter, uitgangsstroom | 1 A |
| AC-adapter, uitgangsspanning | 12 V |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -10 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 243 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 82,3 mm |
| Gewicht | 970 g |
| Gewicht verpakking | 1,48 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | LAN (RJ-45) |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Ethernetkabel | Ja |
| Aantal handvatten opgenomen | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85171800 |