Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Gigaset Desk 800A DECT-telefoon Zwart
Artikelnummer
S30350-H225-C101
Login for pricing
Niet op voorraad
Gigaset Desk 800A, DECT-telefoon, Handset met snoer, Luidspreker, 200 entries, Zwart
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | S30350-H225-C101 |
|---|---|
| EAN | 4250366869032 |
| Merk | GIGASET |
| Availability | N |
Gigaset Desk 800A. Soort: DECT-telefoon, Handset type: Handset met snoer. Luidspreker, Capaciteit telefoonboek: 200 entries. Kleur van het product: Zwart. Aantal handsets inclusief: 1
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Handset met snoer |
| Soort | DECT-telefoon |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Opnametijd | 50 min |
| Aantal volumeniveaus handset | 3 |
| Aantal belvolumeniveaus | 5 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Montagewijze | Bureau/muur |
| Ouderentelefoon | Nee |
| Telefoonfuncties | |
| Luidspreker | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 200 entries |
| VIP-groepfunctie | Ja |
| Microfoon mute | Ja |
| Oproep-management | |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Aantal items in belgeschiedenis | 50 |
| Beheerfuncties | |
| Navigatietoets | Ja |
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit telefoonboek | 200 entries |
| Beeldscherm | |
| Schermgrootte (display) | 33 x 66 mm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldscherm | LCD |
| Tekstregels | 3 regels |
| Poorten & interfaces | |
| RJ-9 ports kwantiteit | 1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 185 mm |
| Diepte | 208 mm |
| Hoogte | 73 mm |
| Gewicht | 592 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal handsets inclusief | 1 |