Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Getac GMPSXW stylus-pen Zwart
Artikelnummer
GMPSXW
Categorie: Stylus-pennen
| Artikelnummer | GMPSXW |
|---|---|
| Merk | Getac |
| Availability | N |
Getac GMPSXW. Apparaatcompatibiliteit: Tablet, Merkcompatibiliteit: Getac, Kleur van het product: Zwart. Breedte: 9 mm, Diepte: 9 mm, Hoogte: 110 mm
| Technische details | |
|---|---|
| Hoogte | 110 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Kleur van het product | Zwart |
| Apparaatcompatibiliteit | Tablet |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 110 mm |
| Diepte | 9 mm |
| Breedte | 9 mm |