Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Getac GBM3X3 reserve-onderdeel & accessoire voor tablets Batterij/Accu
Artikelnummer
GBM3X3
Login for pricing
Niet op voorraad
Getac GBM3X3, Batterij/Accu, Getac, A140, Zwart, Lithium-Ion (Li-Ion), 3220 mAh
Categorie: Reserveonderdelen voor tablet
| Artikelnummer | GBM3X3 |
|---|---|
| EAN | 0641753340229 |
| Merk | Getac |
| Availability | N |
Getac GBM3X3. Soort: Batterij/Accu, Merkcompatibiliteit: Getac, Compatibiliteit: A140. Breedte: 72,4 mm, Diepte: 144 mm, Hoogte: 13,2 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Batterij/Accu |
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | A140 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 3220 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 10,8 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 13,2 mm |
| Gewicht | 200 g |
| Diepte | 144 mm |
| Breedte | 72,4 mm |