Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Getac GBM1XA reserve-onderdeel & accessoire voor tablets Batterij/Accu
Artikelnummer
GBM1XA
Login for pricing
Niet op voorraad
Getac GBM1XA, Batterij/Accu, Getac, ZX80, Zwart, Lithium-Ion (Li-Ion), 4990 mAh
Categorie: Reserveonderdelen voor tablet
| Artikelnummer | GBM1XA |
|---|---|
| Merk | Getac |
| Availability | N |
Getac GBM1XA. Soort: Batterij/Accu, Merkcompatibiliteit: Getac, Compatibiliteit: ZX80. Breedte: 60,6 mm, Diepte: 119,5 mm, Hoogte: 8,95 mm
| Kenmerken | |
|---|---|
| Soort | Batterij/Accu |
| Merkcompatibiliteit | Getac |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | ZX80 |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 4990 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 3,84 V |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Hoogte | 8,95 mm |
| Gewicht | 98 g |
| Diepte | 119,5 mm |
| Breedte | 60,6 mm |