Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Gembird CCB-MUSB2B-AMLM-6 Lightning-kabel 1,8 m Zwart
Artikelnummer
CCB-MUSB2B-AMLM-6
- Voor het aansluiten en opladen van iPhone en iPad
- Premium katoen gevlochten kabel
- Aansluiting: 8-Pin
- Kleur: zwart
- Lengte: 1.8 meter
- Retail blister verpakking
Categorie: Lightning-kabels
| Artikelnummer | CCB-MUSB2B-AMLM-6 |
|---|---|
| EAN | 8716309101097 |
| Merk | Gembird |
| Availability | Y |
USB 8-pin kabel voor laden en synchroniseren van o.a. iPhone
Vergulde contacten voor snelle en betrouwbare dataverbinding
Duurzame metalen connectoren en met katoen omhulde kabel
Vergulde contacten voor snelle en betrouwbare dataverbinding
Duurzame metalen connectoren en met katoen omhulde kabel
| Kenmerken | |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Aansluiting 1 | USB A |
| Aansluiting 2 | Lightning |
| Aansluiting 1 type | Mannelijk |
| Aansluiting 2 type | Mannelijk |
| Connector 1 vormfactor | Recht |
| Connector 2 vormfactor | Recht |
| Kleur van het product | Zwart |
| USB-versie | USB 2.0 |
| Certificaten | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Gewicht | 35 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 100 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 40 mm |
| Gewicht verpakking | 35 g |
| Type verpakking | Blister |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |