Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Geemarc Telecom CL11
Artikelnummer
3521350004830
Login for pricing
Op voorraad
Geemarc Telecom CL11, Geemarc Telecom, Universal, Wit, 80 mm, 60 mm, 20 mm
Geemarc Telecom CL11 is te bestellen in veelvoud van 1
| Artikelnummer | 3521350004830 |
|---|---|
| EAN | 3521350004830 |
| Merk | Geemarc Telecom |
| Availability | Y |
Geemarc Telecom CL11. Merkcompatibiliteit: Geemarc Telecom, Compatibiliteit: Universal, Kleur van het product: Wit. Breedte: 80 mm, Diepte: 60 mm, Hoogte: 20 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Merkcompatibiliteit | Geemarc Telecom |
| Kleur van het product | Wit |
| Compatibiliteit | Universal |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoogte | 20 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |