Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Geemarc Telecom AmpliPOWER 50 Analoge-/DECT-telefoon Nummerherkenning Wit
Artikelnummer
3521350007862
Login for pricing
Niet op voorraad
Geemarc Telecom AmpliPOWER 50, Analoge-/DECT-telefoon, Bekabelde & draadloze handset, Luidspreker, 50 entries, Nummerherkenning, Wit
Categorie: Telefoons
| Artikelnummer | 3521350007862 |
|---|---|
| EAN | 3521350007862 |
| Merk | Geemarc Telecom |
| Availability | N |
Geemarc Telecom AmpliPOWER 50. Soort: Analoge-/DECT-telefoon, Handset type: Bekabelde & draadloze handset. Luidspreker, Capaciteit telefoonboek: 50 entries. Nummerherkenning. Kleur van het product: Wit. Aantal handsets inclusief: 1
| Prestatie | |
|---|---|
| Handset type | Bekabelde & draadloze handset |
| Soort | Analoge-/DECT-telefoon |
| Antwoordapparaat | Ja |
| Aantal melodieën | 3 |
| Blokkering van toetsenpaneel | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Wit |
| Montagewijze | Bureau/muur |
| Ouderentelefoon | Ja |
| Blokkering van toetsenpaneel | Ja |
| Telefoonfuncties | |
| Luidspreker | Ja |
| Capaciteit telefoonboek | 50 entries |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal melodieën | 3 |
| Oproep-management | |
| Nummerherkenning | Ja |
| Opnieuw bellen | Ja |
| Beheerfuncties | |
| Wekker | Ja |
| Notities | Ja |
| Geheugen | |
|---|---|
| Capaciteit telefoonboek | 50 entries |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 210 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Aantal handsets inclusief | 1 |
| Overige specificaties | |
| Blokkering van toetsenpaneel | Ja |