Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fujifilm X -T50 + XF 16-50mm MILC 40,2 MP X-Trans CMOS 5 HR 7728 x 5152 Pixels Houtskool
Artikelnummer
16828650
Login for pricing
Niet op voorraad
Fujifilm X -T50 + XF 16-50mm, 40,2 MP, 7728 x 5152 Pixels, X-Trans CMOS 5 HR, 6.2K, Touchscreen, Houtskool
Categorie: Digitale camera's
| Artikelnummer | 16828650 |
|---|---|
| EAN | 4547410533774 |
| Merk | Fujifilm |
| Availability | N |
| Product Family | X |
Fujifilm X -T50 + XF 16-50mm. Cameratype: MILC, Megapixels: 40,2 MP, Type beeldsensor: X-Trans CMOS 5 HR, Maximale beeldresolutie: 7728 x 5152 Pixels. ISO gevoeligheid (max): 51200. Brandpuntbereik: 16 - 50 mm. Snelste camera sluiter snelheid: 1/180000 s. Wifi. HD type: 6.2K, Maximale videoresolutie: 6240 x 3510 Pixels. Beeldschermdiagonaal: 7,62 cm (3"), Touchscreen. Gewicht: 389 g. Kleur van het product: Houtskool
| Fotokwaliteit | |
|---|---|
| Megapixels | 40,2 MP |
| Cameratype | MILC |
| Type beeldsensor | X-Trans CMOS 5 HR |
| Maximale beeldresolutie | 7728 x 5152 Pixels |
| Fotoresolutie(s) | 6864 x 5152, 7728 x 5152, 7728 x 4344, 5152 x 5152, 6432 x 5152, 4864 x 3648, 5472 x 3648, 5472 x 3080, 3648 x 3648, 4560 x 3648, 3456 x 2592, 3888 x 2592, 3888 x 2184, 2592 x 2592, 3264 x 2592, 9600 x 2160, 9600 x 1440, 6400 x 2160, 6400 x 1440 |
| Beeldstabilisator | Ja |
| Afbeeldingstabilisator locatie | Camerahuis |
| Ondersteunde beeldverhoudingen | 1:1, 3:2, 4:3, 5:4, 16:9 |
| Grootte van de beeldsensor ( B x H ) | 23,5 x 15,7 mm |
| Sensor formaat | Advanced Photo System type-C (APS-C) |
| Ondersteund beeldformaat | HEIF, JPEG, Ruw, TIFF |
| Sensorreinigingssysteem | Ultrasone trilling |
| Sensorverschuiving IS aantal stops (max) | 7 |
| Lenssysteem | |
| Brandpuntbereik | 16 - 50 mm |
| Scherpstellen | |
| Scherpstellen | Automatisch/handmatig |
| Belichting | |
| ISO-gevoeligheid | 64, 80, 100, 25600, 51200 |
| Blootstelling type | Aperture voorgang AE, Handmatig, Sluiter-prioriteit AE |
| Belichtingsinstelling | Programma AE |
| Belichtingscorrectie | ± 5EV (1/3EV step) |
| Lichtmeting | Centrumgerichte, Evaluatief (multi-pattern), Spot |
| ISO gevoeligheid (min) | 64 |
| ISO gevoeligheid (max) | 51200 |
| Aantal meetzones | 256 |
| Sluiter | |
| Snelste camera sluiter snelheid | 1/180000 s |
| Langzaamste camera sluiter snelheid | 3600 s |
| Type camerasluiter | Elektronisch, Mechanisch |
| Flitser | |
| Flitser-modi | Auto, Flits uit, Handmatig |
| Soort bevestigingspunt flitsschoen | Flitsschoen |
| Bevestigingspunt flitsschoen | Ja |
| Video | |
| Video recording | Ja |
| Maximale videoresolutie | 6240 x 3510 Pixels |
| HD type | 6.2K |
| Geheugen | |
| Compatibele geheugenkaarten | SD, SDHC, SDXC |
| Maximale capaciteit van de geheugenkaart | 2 TB |
| Beeldscherm | |
| Beeldscherm | LCD |
| Beeldschermdiagonaal | 7,62 cm (3") |
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Touchscreen | Ja |
| Weergaveresolutie | 1840000 dot |
| Zoeker | |
| Zoeker schermafmetingen | 0.39" |
| Zoeker resolutie | 2360000 Pixels |
| Vergroting | 0,62x |
| Zoekertechnologie | OLED |
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| USB-connector | USB Type-C |
| USB-versie | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| HDMI | Ja |
| HDMI-connector type | Micro |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 4.2 |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Camera | |
| Witbalans | Auto |
| Opnamemodi | Auto, Handmatig |
| Foto-effecten | Zwart&Wit, Filmnegatief, Sepia, Helder |
| Zelfontspanner | 2,3,5,10 s |
| Contrastaanpassing | Ja |
| Ondersteuning voor statiefmontage | Ja |
| Multi-shot | Ja |
| Dioptre correctie | Ja |
| Diopter aanpassingen (D-D) | -4 - 2 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Meervoudige blootstelling | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Houtskool |
| Introductie jaar | 2024 |
| Introductie maand | Mei |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 123,8 mm |
| Diepte | 48,8 mm |
| Hoogte | 84 mm |
| Gewicht | 389 g |
| Gewicht (inclusief batterij) | 438 g |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Meegeleverde kabels | USB |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Schouderband | Ja |
| Technische details | |
| Zoeker resolutie | 2360000 Pixels |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |