Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fellowes Breyta polssteun Silicone Grijs
Artikelnummer
100142566
Login for pricing
Niet op voorraad
Fellowes Breyta, Grijs, Silicone, EN ISO 9241-5, 60 mm, 180 mm, 17,5 mm
Categorie: Polssteunen
| Artikelnummer | 100142566 |
|---|---|
| EAN | 0043859812271 |
| Merk | Fellowes |
| Availability | N |
Fellowes Breyta. Kleur van het product: Grijs, Materiaal: Silicone, Certificering: EN ISO 9241-5. Breedte: 60 mm, Diepte: 180 mm, Hoogte: 17,5 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Silicone |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | EN ISO 9241-5 |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 70 g |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Materiaal | Silicone |
| Kleur van het product | Grijs |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |