Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
Fellowes 100142571 polssteun Silicone Grijs
Artikelnummer
100142571
Login for pricing
Niet op voorraad
Fellowes 100142571, Grijs, Silicone, EN ISO 9241-5, 60 mm, 320 mm, 17,5 mm
Categorie: Polssteunen
| Artikelnummer | 100142571 |
|---|---|
| EAN | 0043859812325 |
| Merk | Fellowes |
| Availability | N |
Fellowes 100142571. Kleur van het product: Grijs, Materiaal: Silicone, Certificering: EN ISO 9241-5. Breedte: 60 mm, Diepte: 320 mm, Hoogte: 17,5 mm. Aantal per verpakking: 1 stuk(s)
| Kenmerken | |
|---|---|
| Materiaal | Silicone |
| Kleur van het product | Grijs |
| Certificering | EN ISO 9241-5 |
| Anti-bacterieel | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 130 g |
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Hoogte | 17,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
|---|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische details | |
| Materiaal | Silicone |
| Kleur van het product | Grijs |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |