Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA GAMING NVIDIA 12 GB GDDR6X
Artikelnummer
12G-P5-3967-KR
Login for pricing
Niet op voorraad
EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA GAMING, GeForce RTX 3080 Ti, 12 GB, GDDR6X, 384 Bit, 7680 x 4320 Pixels, PCI Express 4.0
Categorie: Videokaarten
| Artikelnummer | 12G-P5-3967-KR |
|---|---|
| EAN | 0843368071318 |
| Merk | EVGA |
| Availability | N |
EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA GAMING. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: GeForce RTX 3080 Ti. Grafische geheugen: 12 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR6X, Geheugenbus: 384 Bit, Kloksnelheid geheugen: 19000 MHz. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. DirectX versie: 12 Ultimate, OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express 4.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 3 ventilator(en), Kleur van de verlichting: Multi
| Processor | |
|---|---|
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 3080 Ti |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Processor boost clock speed | 1800 MHz |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| FireStream | Nee |
| CUDA cores | 10240 |
| Geheugen | |
| Grafische geheugen | 12 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 384 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 19000 MHz |
| Geheugen bandbreedte (max) | 912 GB/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | PCI Express 4.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| DVI-I poorten | 0 |
| DVI-D poorten | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Geïntegreerde TV Tuner | Nee |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | Ja |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| HDCP | Ja |
| Dual Link DVI | Nee |
| Design | |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Kleur van de verlichting | Multi |
| Belichting | Ja |
| Vormfactor | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Aantal sloten | 2,75 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Brackethoogte | Full-Height (FH) |
| Koeltechniek | EVGA iCX3 Cooling |
| Energie | |
| Minimum system power voorraad | 750 W |
| Extra geleverde power connectors | 3x 8-pin |
| Minimale systeemeisen | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10 x64 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 136,8 mm |
| Lengte | 300 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Gebruikershandleiding | Ja |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |