Wij gebruiken cookies om uw ervaring beter te maken.
To comply with the new e-Privacy directive, you agree to the privacy policy and our use of cookies
EVGA 10G-P5-3885-KL videokaart NVIDIA GeForce RTX 3080 10 GB GDDR6X
Artikelnummer
10G-P5-3885-KL
Login for pricing
Niet op voorraad
EVGA 10G-P5-3885-KL, GeForce RTX 3080, 10 GB, GDDR6X, 320 Bit, 7680 x 4320 Pixels, PCI Express 4.0
Categorie: Videokaarten
| Artikelnummer | 10G-P5-3885-KL |
|---|---|
| EAN | 0843368072346 |
| Merk | EVGA |
| Availability | N |
EVGA 10G-P5-3885-KL. Grafische processor familie: NVIDIA, Grafische processor: GeForce RTX 3080. Grafische geheugen: 10 GB, Grafische adapter, soort geheugen: GDDR6X, Geheugenbus: 320 Bit, Kloksnelheid geheugen: 19000 MHz. Maximum resolutie: 7680 x 4320 Pixels. DirectX versie: 12 Ultimate, OpenGL versie: 4.6. Soort aansluiting: PCI Express 4.0. Type koeling: Actief, Aantal ventilatoren: 3 ventilator(en), Kleur van de verlichting: Blauw, Groen, Rood
| Processor | |
|---|---|
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 3080 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Processor boost clock speed | 1755 MHz |
| CUDA cores | 8704 |
| Geheugen | |
| Grafische geheugen | 10 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR6X |
| Geheugenbus | 320 Bit |
| Kloksnelheid geheugen | 19000 MHz |
| Overdrachtssnelheid | 760 Gbit/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | PCI Express 4.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| DisplayPort versie | 1.4a |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | Ja |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| HDCP | Ja |
| Design | |
| Type koeling | Actief |
| Aantal ventilatoren | 3 ventilator(en) |
| Kleur van de verlichting | Blauw, Groen, Rood |
| Belichting | Ja |
| Koeltechniek | EVGA iCX3 Cooling |
| Energie | |
|---|---|
| Minimum system power voorraad | 750 W |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 Home x64 |
| Gewicht en omvang | |
| Hoogte | 111,2 mm |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84733020 |